Páčia sa vám zemité farby – sivobiela a béžová, ktoré ladia s rôznymi štýlmi interiéru? Táto farebná schéma v kombinácii s prírodnými materiálmi – mangové drevo, travertín, ľan, vlna, mramor a keramika vytvára v interiéri príjemnú atmosféru.

Nová kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection je vytvorená dizajnérskym tímom Westwing na základe nápadov a inšpirácií Alex Rivière. Kolekcia obsahuje 26 noviniek v kategóriách nábytku, osvetlenia, textilu a doplnkov.

Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection o novej kolekcii hovorí: „Pre našu prvú spoluprácu s internetovým tvorcom bolo pre nás dôležité vytvoriť niečo rafinované a aktuálne. Osobný štýl Alex Rivière je šik, klasický a veľmi jednoduchý, no zároveň vždy trendový – čo sa perfektne hodí ku Westwing Collection. Spolu s Alex sme vytvorili pestrú škálu produktov. Od nášho jedinečného kresla Solomon, až po odolné travertínové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našiel niečo, čo sa mu hodí. Kolekcia spája súčasné trendy a eleganciu – a nemôžeme byť viac nadšení, keď vidíme všetky tieto krásne prvky v rôznych domácnostiach“.

Alex Rivière, španielska business woman a kreatívna riaditeľka o kolekcii hovorí: „Pri spolupráci s dizajnérskym tímom Westwing Collection sme sa rozhodli použiť mnoho prírodných materiálov, ako je travertín, vlna, drevo a keramika. Celé to pôsobí organicky a nadčasovo. Každý prvok kolekcie bol navrhnutý s ohľadom na odolnosť. Vďaka mojej vášni pre pokojnú estetiku sú produkty univerzálne a predstavujú dokonalý základ pre domov. Paleta farieb je veľmi jemná a kolekcia prináša závan sviežosti. Som na to veľmi hrdá, pretože je to prvá spolupráca s Westwing Design a skutočne vystihuje podstatu mojej osobnej estetiky“. FOTO: Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing