Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bola kedysi výsada kráľov a sľachticov. Dnes si už tento príjemný druh relaxácie môžete dopriať aj vy v pokoji a pohodlí svojho domova.

Vhodným riešením je veľkopriestorová vaňa MARLENE so zabudovaným hydromasážnym systémom HYDRO AIR. Tá spĺňa nároky aj tých najnáročnejších klientov, za čo získala ocenenie Produkt roku 2019.

MARLENE potvrdzuje pravidlo, že v jednoduchosti sa ukrýva tá pravá krása. Využitím akrylátového záklopu, ktorý prekrýva tradičný odtokový komplet, bol dosiahnutý veľmi čistý a elegantný dizajn bez akýchkoľvek rušivých elementov. Dostatočne široký okraj navyše umožňuje inštaláciu stojankovej batérie alebo ovládanie hydromasážneho systému. Vaňa je ponúkaná v niekoľkých rozmeroch, pričom najväčší z nich poskytuje dostatočné pohodlie aj pre kúpeľ pre dvoch. Jej vnútorný priestor ocenia aj ľudia s vyššou výškou či rodiny s deťmi.

marlene

Najväčšie kúzlo hydromasážnej vane MARLENE je ukryté v 12 vodných smerovo nastaviteľných tryskách s prisávaním vzduchu, a v ďalších 10 vzduchových tryskách z pochrómovanej mosadze, ktoré sa starajú o maximálne uvoľnenie celého tela a odbúranie stresu. Atraktívne podsvietený, bezpečnostný ovládač spúšťa výkonné, ale tiché čerpadlo s vlastnou elektronickou ochranou proti zopnutiu bez vody. MARLENE možno navyše doplniť RGB bodovou chromoterapiou. Tá zahŕňa 8 bodových LED diód, ktoré sa osadia po obvode vane. V spojení s hydromasážou je chromoterapia príjemným relaxačným doplnkom.

Vaňa MARLENE pochádza z dielne českého výrobcu POLYSAN, ktorý pri výrobe svojich váň a vaničiek, využíva tie najmodernejšie technológie a postupy. MARLENE má dokonalo rovný a hladký povrch a je vyrobená z vysoko kvalitného liateho akrylátu, ktorý je veľmi odolný a pevný a zároveň má aj najlepšie tepelné izolačné vlastnosti. O maximálnej kvalite tohto produktu tiež svedčí fakt, že na tento produkt výrobca poskytuje záruku 10 rokov.

www.polysan.cz