Wellness hotel Panorama

Dnes už nemusíme chodiť do zahraničia aby sme si vychutnali atmosféru dobrého hotela. Aj na Slovensku už existuje veľa hotelov, ktorých majitelia si dajú záležať na dobrom pocite hostí a personál pre vás urobí prvé i posledné. Jedným z nich je i wellness hotel Panorama v Trenčianskych Tepliciach.

Keď sme vošli do novučičkého hotela hneď pri vchode nás upútali symboly, ktoré umocňujú pocit, že sme v kúpeľnom mestečku. Po sklenenej stene, ktorá oddeľuje kaviareň od recepcie, stekala voda a vytvárala zaujímavé obrazce, a luster, visiaci zo stropu, zasa pripomínal padajúce kvapky vody. Navyše, celý priestor je citlivo prepojený s exteriérom, kde si môžete na terase vychutnať skvelú kávičku alebo osviežujúce nápoje.

Každé ráno čerstvý

Pekný výhľad do záhrady s jazierkom a vodopádom má aj hotelová reštaurácia Tillia. Návštevníci si tu pochutnávajú na gurmánskych špecialitách domácej a medzinárodnej kuchyne, ale i špeciálnej zdravej strave. Všetko sa tu varí z čerstvých surovín, dokonca kuchári každé ráno pečú pre hostí kváskovo – špaldový chlieb. „Ja i moji zamestnanci svoju prácu milujeme a hostí kladieme prvé miesto,“ povedala nám riaditeľka hotela Ing. Mišíková.

Výhľad vás dostane

Novučičký wellness hotel Panorama ponúka svojim hosťom nielen vynikajúcu kuchyňu, ale aj najvyššie pohodlie v komfortne zariadených izbách. Sú vybavené moderným nábytkom, klimatizáciou, WiFi, trezorom. K príjemnému pocitu prispieva aj tichá chladnička, príjemné materiály, veľkorysý sprchovací kút ako i osvetlenie vnútra skriní po ich otvorení. Z balkóna sa vám naskytne prekrásny výhľad na potôčik, vežu neďalekého kostolíka a Strážovské vrchy.

V župane a papučkách

Ak budete mať chuť, v hoteli môžete využiť nielen služby luxusného wellnessu Melissa so saunovým svetom a bazénom s vodnými atrakciami, ale aj moderne vybavené fitness centrum. Dopriať si môžete aj skvelý whirlpool, vaňové kúpele, oxygenoterapiu, prístrojovú lymfodrenáž a široké spektrum masáží.

Wellness hotel Panorama

Pre každého niečo

Počas celého roka v hoteli usporadúvajú rôzne akcie – maškarné plesy, besedy, turistické výlety… V hoteli sa nachádza aj biliard, lobby bar a veľká konferenčná miestnosť, ktorá sa využíva na remné rokovania, rodinné oslavy a iné spoločenské udalosti. V hoteli to jednoducho žije a mnohí sa sem opakovane vracajú niekoľkokrát do roka. Pani riaditeľka má na to, jednoduchý recept:

Tajomstvo spočíva v úsmeve. Nestojí nič a obohacuje toho, kto ho prijíma. Ak prinášate úsmev a radosť do života, robíte najkrajšiu vec na svete.

Ing. Marta Mišíková, riaditeľka hotela

Obľúbené miesta

Hotel je situovaný len 200 m od liečebných kúpeľov, v ktorých sa liečia reumatické ochorenia a choroby pohybového aparátu. Atrakciou je veľký termálny bazén na námestí v centre mesta. Odtiaľ je už popri tureckých kúpeľoch Hammam len kúsok do kúpeľného parku s umelým jazerom, kde sa môžete prejsť po Moste slávy. Navštíviť sa oplatí aj zrenovované kúpalisko Zelená žaba s bazénmi a úžasným saunovým svetom. No a ak vyhladnete, zastavte sa v reštaurácii Dedinka, kde si v originálnom interiéri môžete vybrať niektoré z typických slovenských jedál.

Wellness hotel Panorama

Prídu znova

Wellness hotel PanoramaTrenčianske Teplice a okolie vyžarujú jedinečné kúzlo a majú čo návštevníkom ponúknuť v
každom ročnom období. Konajú sa tu rôzne divadelné, hudobné a literárne podujatia, každý si môže vybrať. Na svoje si prídu aj športovci a keďže si mestečko stále zachováva svoj ráz, niet divu, že sa sem kvôli neopakovateľnej atmosfére všetci radi vracajú.

 

Zaujímavosti v okolí

  • termálne kúpele
  • romantické prechádzky v mestskom parku
  • turistika (Strážovské vrchy)
  • cykloturistika
  • jazda na koni v jazdeckom areáli v Motešiciach
  • legendárne kúpalisko Zelená žaba
  • medzinárodný festival komornej hudby hudobné leto
  • medzinárodný filmový festival
  • kultúrne pamiatky – Trenčiansky hrad, hrad Beckov, Čachtice