Vyzdobte si interiér

Kratšie dni, ranné hmly a mráz lezúci pod kožu sú typickými príznakmi chladného ročného obdobia, ktoré práve prevláda v našich zemepisných šírkach. Práve toto chladné ročné obdobie nám ponúka možnosť vyzdobiť si interiér modernými dekoráciami. Na ich hľadanie a výrobu budete mať podstatne viac času, ako cez leto.

Prehozy na sedačku

V zimných mesiacoch trávime väčšinu svojho voľného času doma sedením alebo ležaním na sedačke. Poťahové materiály ako žinylka a mikroplyš patria k tým najkvalitnejším materiálom, no pri častom používaní klesajú ich oteruvzdorné vlastnosti. Skvelou ochranou poťahových látok sedacích súprav sú extra hrubé prehozy na sedacie súpravy, vyrobené z teplého akrylu. Nezachytávajú prach a majú antialergické vlastnosti, čo oceníte, pokiaľ máte v rodine alergikov. Použiť ich môžete aj ako deky. Ak vám bude pri pozeraní dobrého televízneho programu zima, stačí použiť tento extra hrubý prehoz. Prehozy na sedacie súpravy sú moderné, aj praktické.

Dekoračné vankúše

Pletené dekoračné vankúše vám odporúčame umiestňovať nielen na posteľ a sedačku do obývačky, ale aj na leňošky. Farebné prevedenie pletených dekoračných vankúšov prispôsobujte k ostatným dekoráciám v miestnosti. Odporúčame prispôsobiť najmä k moderným prehozom na posteliach, závesom a kusovým kobercom. Pletené dekoračné vankúše oceníte najmä v chladnom zimnom období, kedy vonkajšie teploty klesajú pod bod mrazu a vy sa túžite zohriať. Kúpte si preto jeden- dva pletené dekoračné vankúše do spálne a obývačky.

Váza a konáriky 

Jednoduchá a pritom tak krásna dekorácia. Stačí, ak si na prechádzke v prírode odstrihnete pár konárikov – odporúčame konáriky so šípkami a dáte ich do čírej vázy. Ak nemáte žiadnu voľnú vázu, stačí klasický zaváraninový pohár, z ktorého keď odstránite všetky nálepky, získate čistú nádobu, z ktorej si ľahko vytvoríte peknú vázu na kvety. Odporúčame použiť klasické jutové stuhy, poprípade farby na sklo.