Neodbite sa hneď ráno a doprajte si raňajky, aké si zaslúžite. Dokonale opečené toasty, chrumkavé žemle alebo voňavé croissanty, ako by ste ich práve priniesli z pekárne? Naštartujte svoj deň čo najlepšie. Nové hriankovače Bosch podávajú perfektné výkony, jednoducho sa ovládajú a naviac v kuchyni výborne vyzerajú.

Myslíte si, že vás hriankovače nemôžu ničím prekvapiť? Chyba! Moderný pomocníci ponúkajú celý rad užitočných funkcií, s ktorými perfektné raňajky pripravíte rýchlo a jednoducho. Vďaka automatickému centrovaniu pečiva sa môžete napríklad spoľahnúť na to, že všetky toasty budú prepečené vždy rovnomerne. Máte dnes náladu skôr na veľmi chrumkavý, alebo naopak na len ľahko opečený toast? Vyskúšať môžete hneď niekoľko rôznych stupňov prepečenia, pohodlné ovládanie zabezpečí plynulý otočný regulátor.

Keby vás toasty náhodou omrzeli, pripravte si iné obľúbené pečivo. S integrovaným sklápacím držiakom jednoducho opečiete napríklad žemle alebo croissanty. Funkcia rozmrazovania a zohrievania zase počas chvíľky premení zmrazené pečivo na voňavú a dokonale chrumkavú pochúťku. Súčasťou perfektných raňajok je niekedy len malý kúsok pečiva. To ale môže pri niektorých hriankovačoch predstavovať problém. Aby ste si nepopálili prsty, ponúka Bosch funkciu High Lift, ktorá podrží menšie pečivo na hornom okraji a uľahčí tak jeho vyberanie.

Rána sú niekedy celkom hektické. Nerobte si zbytočné starosti. Keby sa náhodou pečivo v spotrebiči vzpriečilo, bezpečnostná poistka hriankovač vypne. Jedinou vašou starosťou zostane, akú nátierku si na hrianky vyberiete. A pokiaľ v rannom zhone na toast zabudnete a ten vychladne, s funkciou opätovného ohrevu ho znovu zohrejete do chrumkava. A ani z čistenia nemusíte mať žiadne obavy. Vďaka vyberateľnej priehradke všetky omrvinky jednoducho vysypete.

Nové hriankovače je možné dokonale designovo zladiť s rýchlovarnými kanvicami Bosch, či už vyberiete nerezovú, čiernu, červenú alebo oranžovú variantu. Celkom osem nových modelov bude na našom trhu k dispozícii postupne počas apríla a mája 2020. Viac na www.bosch-home.com/sk