Čo by to bolo za Vianoce bez vianočných svetielok, ktoré k najkrajším sviatkom v roku jednoducho patria. Poďte sa pozrieť na niekoľko tipov, ktoré dokážu priniesť vianočnú atmosféru do vášho domova.

Celý rok utiekol ako voda a je tu opäť november. Najvyšší čas premýšľať nielen nad vianočnými darčekmi, ale hlavne nad tým, ako vykúzliť tie najpohodovejšie Vianoce. Všetci nám dáte určite za pravdu, že v sychravom počasí nie je nič príjemnejšie, než vychutnávať si vianočnú pohodu v teple domova prevoňaného príjemnou vôňou perníkov a vonných sviečok. Čo však nesmie bez pochyby chýbať, sú poriadne vianočné svetielka!

Vykúzliť vianočnú pohodu v adventnom zhone býva mnohokrát nadľudská úloha. Pritom sa často len stačí sústrediť na pár dekorácií, ako sú napríklad sviečky, lucerny alebo vianočné osvetlenie, ktoré vám domácnosť na počkanie naladia do neprekonateľné vianočnej pohody.

svetielka

Klasika, s ktorou nešliapnete vedľa

S čím začať, ak sa rozhodnete zaobstarať si vianočné svetielka? Pokiaľ máte radi osobitý pôvab, určite stavte na klasické žiarovky a kúpte si svetelnú reťaz. Svetelnú reťaz môžete vidieť takmer v každom okne. Štýlové reťaze jednoducho rozžiaria aj ten najzapadnutejší kút domácnosti! Ak sú pre vás svetelné reťaze príliš, zvoľte niečo jednoduchšie. Osvedčenou klasikou je napríklad svietiaca hviezda, ktorá svojou jemnosťou ohromí každého. Počuli ste už o švédskej značke Star Trading, ktorá je ikonou svojho oboru? Vo svojom portfóliu má nepreberné množstvo svetelných reťazí, elektrických svietnikov, papierových hviezd a celú kopu ďalších svetelných dekorácií na von aj do interiéru.

svetielka

Svetielka na vianočnom stromčeku

Klasický svetelná reťaz je ozdobou, bez ktorej sa nezaobíde žiadny vianočný stromček, ale poznáte sklenené ozdoby, ktoré v sebe ukrývajú svetelný LED drôtik? Celá ozdoba nádherne svieti mäkkým hrejivým svetlom a vyvolá krásny romantický vzhľad s nádychom starých časov.

Vianoce sú spojené s rodinou a priateľmi, pohodovou atmosférou, láskou a radosťou, už preto je toto obdobie jedno z najobľúbenejších v roku. Ďalším spôsobom, ako vykúzliť nezabudnuteľnú vianočnú atmosféru môžu byť pôvabné lampášiky a sviečky, ktoré vám zároveň prevoňajú domov. Nič nevykúzli útulnú atmosféru tak, ako magické osvetlenie, nech už zvolíte vonnú sviečku a elegantný adventný svietnik alebo sa váš domov rozžiari s pomocou elektrických vianočných svetielok. Už cítite tú vôňu medovníčkov, vaječného likéru a vonných sviečok? Niet sa čomu diviť, Vianoce sú za rohom. Prajeme tie najkrajšie sviatky plné čarovnej atmosféry.

Tým Bella Rose