Najmodernejší štýl Veľkej noci 2023? Modern Organic, ktorý sa striktne drží jednoduchej, prirodzenej farebnej palety. Jeho typickými odtieňmi sú biela, béžová, šedá a akcenty čiernej.

Štýl Modern Organic je kývnutím na prírodu, no s výrazným nádychom surovej modernosti, kde sa každý môže cítiť uvoľnene a pohodlne. Lavička namiesto stoličiek pri slávnostne prestretom veľkonočnom stole? Toto je len jeden z obľúbených trikov štýlu, keď má sviatočný stôl hostiť viac ľudí ako zvyčajne.

Veľká noc odkazuje na krásu rodiaceho sa života, preto sa ani sviatočný aranžmán stola nezaobíde bez štýlových dekorácií. Riad a príbor v štýle Modern Organic poteší každého, kto miluje jednoduchosť a surové formy, no chce ich skrotiť teplom organických prvkov. Elegantné, čierne príbory sú výrazným akcentom aranžmánu stola, jasne sa odlišujú od ľanových textílií.

Pokoj je hlavnou črtou moderných interiérov v organickom štýle. Béžové a šedé farby sú ideálnym pozadím pre prírodné materiály. Medzi obľúbené materiály štýlu patrí bavlna, pampová tráva, perie a mnoho iných. A do aranžmánov s drevom a s ratanom sa oplatí pridať modernistické čierne prvky, ktoré do priestoru vnesú oživujúci kontrast. FOTO: Westwing.sk