Nájsť na Slovensku kúpele s bohatou históriou, to nie je žiaden problém. Naša krajina je priam posiata termálnymi prameňmi a tak nečudo, že u nás nájdete hneď niekoľko kúpeľných miest. Jedným z nich sú aj Turčianske Teplice.

Turčianske Teplice navyše patria k najstarším kúpeľným mestám na Slovensku. Prvá písomná zmienka o nich pochádza už z roku 1281. Rozhodne sa však nedá povedať, že by „žili“ v minulosti. Aj dnes patria medzi najpopulárnejšie kúpeľné mestá na Slovensku.

Luxusné kúpele si žiadajú luxusné ubytovanie

Možností na ubytovanie ponúkajú viacero, takže si určite vyberiete bez ohľadu na to, aké sú vaše požiadavky či cenový strop. Aj keď máte tie najvyššie nároky a nehľadáte nič menej ako luxusné 5 hviezdičkové hotely, Turčianske Teplice vám vyhovejú. Tým najlepším, čo si môžete z hľadiska ubytovania v Turčianskych Tepliciach dopriať, je Hotel Royal Palace. Luxusné ubytovanie, ktoré tento hotel ponúka, sa dokonale hodí k starostlivosti a k rozmaznávaniu na procedúrach.

Aj jednolôžkové izby sú priestranné

Aké ubytovanie Hotel Royal Palace ponúka? Jednoducho povedané, hodné naozaj luxusných kúpeľov. Začnime od najmenších a teda jednolôžkových izieb. Hneď však musíme povedať, že v rámci Royal Palace sú to síce najmenšie izby, ale rozhodne nie sú malé. V porovnaní so štandardom pre jednolôžkové izby sú tie v Royal Palace nadštandardne veľké. A k priestrannej izbe patrí aj priestranná king-size posteľ.

Ak ste čakali, že dvojlôžková izba bude rovnaká ako jednolôžková, len s manželskou posteľou, ste na omyle. Čaká vás ešte viac priestoru, takže stále si Hotel Royal Palace drží nadštandard a to nielen veľkosťou izieb, ale aj jej vybavenosťou. V prípade, že hľadáte ešte o úroveň elegantnejšie ubytovanie, prípadne hľadáte ubytovanie aj pre vaše deti, v ponuke Royal Palace sú aj podkrovné štúdiá. Okrem manželskej postele v nich nájdete aj pohodlnú rozkladaciu pohovku.

Vrcholom v ponuke Royal Palace sú luxusné apartmány. Spálňa a oddelená obývacia časť poskytujú dokonalý pokoj a komfort. Luxusné vybavenie a smart technológie len umocnia zážitok z vášho pobytu. Trojica najluxusnejších apartmánov ponúka dokonca dve samostatné kúpeľne, pritom ten najväčší, apartmán Royal Elizabeth, má rozlohu úctyhodných 100 m2. Autor: Kzenon, Foto: Shutterstock