Mäkké svetlo sviečok a vôňa vanilky už onedlho naplnia naše domovy. Inšpirujte sa našimi tipmi na trblietavý čas medzi končiacou sa jeseňou a Vianocami.

Advent je tu už o pár dní a to je čas, keď sa naše domácnosti rozžiaria drobnými svetielkami a rozvoňajú sladkým pečivom. Dni sa už výrazne skrátili, tak prečo si ich nepredĺžiť svetelnými reťazami a sviečkami, ktoré sa svojim teplým svetlom postarajú aj o príjemnú atmosféru?

Sviečky z pravého vosku s pohyblivým LED plamienkom, dokonale imitujúcim efekt mihotania, sú krásnym a úplne bezpečným variantom horiaceho plameňa. LED reťaze majú nízku spotrebu, drobné LED svetielka v reťaziach sa nezahrievajú, takže znižujú riziko požiaru. Funkcia časovača zapne svetielka aj keď nie ste doma a vás privíta krásne rozsvietený domov.

Solárna energia je dobrá pre životné prostredie a jej zásoby sú nevyčerpateľné. Pri jej získavaní sa do ovzdušia neuvoľňujú skleníkové plyny ani iné znečisťujúce látky, čím je ohľaduplná ku klíme. Solárne svetlá z Tchibo spotrebujú menej energie než porovnateľné solárne lampy a preto svietia výrazne dlhšie.

Šperky dodajú každému outfitu šmrnc. Nečakajte na slávnostnú príležitosť, veď zlaté či strieborné ligotavé doplnky sa hodia na každodenné nosenie. Perly zas podčiarknu ženskosť a nehu v každej z nás a sú rovnako univerzálne. Pokojne sa nimi vyzdobte, aj keď ste iba doma. Veď komu by už len prekážalo, že sa aj vo chvíľach sladkého ničnerobenia chcete cítiť krásne?

Nórsky vzor je v zimnej móde klasika. Túto sezónu sa presúva z lyžiarskych svetrov aj na príjemne hebké pulóvre, čiapky, ponožky či šály. Jednoducho všade tam, kde má byť teplo a zároveň štýlovo. Pletený pulóver s nórskym vzorom s trblietavou priadzou je univerzálny – skombinujte ho podľa príležitosti elegantnou sukňou alebo pohodlnými legínami.

perfektnými pomôckami ide pečenie aj zdobenie cukroviniek jedna radosť, takže radi pripravíte aj o jeden či dva plechy navyše. So vzorovaným valčekom budú vaše sušienky aj medovníky tento rok iné ako doteraz. Patria k vašej klasike škoricové hviezdičky? Podložka a šablóna na tieto sladkosti vám uľahčia ich pečenie aj zdobenie. V predajniach Tchibo okrem nich dostanete aj množstvo vykrajovačiek rôznych tvarov a tiež praktickú trojposchodovú odkladaciu mriežku na chladnutie pečiva. Potom už len treba koláčiky uschovať v plechových dózach a dobre odložiť, aby ich do Vianoc mlsné jazýčky nevyjedli.

Všetko pre nádhernú a pohodovú predvianočnú domácnosť nájdete v predajniach Tchibo, v Tchibo kútikoch vo vybraných predajniach COOP Jednota v Čadci, Galante, Nitre, Nových Zámkoch, Prievidzi a tiež na www.tchibo.sk.