Tehla v interiéri pôsobí ako balzam na dušu. Hreje, vytvára neopakovateľnú atmosféru a počas zimy doslova čaruje. Ako docieliť v domácnosti „ten pocit“, ktorý rozhoduje o tom, či sa v danom priestore cítite fajn?

 

Päť tipov ako vyhnať zimu z vašich príbytkov štýlovo:

1. Obložte stenu za krbom 

Možno ste si vždy mysleli, že krb musí byť obložený, aby pôsobil sviatočne alebo efektne, no nie je to tak. Krbová vložka môže pokojne ostať tak ako je, dôležitý je výsledný efekt, ktorý vám krb poskytne. Mimoriadne pôsobivo vyzerá riešenie, ktoré vyzdvihuje stenu za krbom. Prečo by ste nemohli poukázať na krásu tehál za krbovou vložkou? Tehla je unikátnym materiálom, ktorý zdvihne každé bývanie na vyššiu úroveň. Doprajte tehlám výnimočné postavenie vo vašej domácnosti, umiestnite ich presne tam, kde sa stanú neprehliadnuteľnou dominantou. Tomuto nápadu dávame sto bodov!

2. Škárovacia hmota dokáže divy 

Neverili by ste, akú veľkú funkciu pri tehlovom obklade zastáva škárovacia hmota! Tmavosivá alebo antracitová škárovacia hmota pôsobí elegantne a moderne, béžové alebo výplne vo svetlých odtieňoch sa považujú za klasický variant, ktorý nachádza uplatnenie pri mnohých štýloch. Zaujímavým riešením je aj použitie dvoch rôznych škárovacích hmôt na jednom dome, napokon, fotografia takejto realizácie /nižšie/ je toho dôkazom. Nájdite v našom výstavnom parku riešenie presne pre vašu domácnosť, potešte sa dokonale ladiacim tehlovým obkladom, pre ktorý sa nadchne každý, kto vkročí do vášho príbytku.

3. Zimná záhrada alebo vínna pivnica plná tehál

Obložte tehličkami aj neštandardné miestnosti, ktoré počas chladných dní a večerov využívate o čosi viac. Vínna pivnička si žiada tehličky rovnako ako štýlový balkón, terasa alebo zimná záhrada. Urobte si v domácnosti miesto, kde nájdete dokonalý pokoj a oddych aj vďaka neopakovateľnej tehlovej atmosfére. Vytvárajte riešenia v domácnosti, ktoré na prvý pohľad zaujmú. Vy ste strojcami jedinečnej atmosféry u vás doma, užite ju vďaka tehlám naplno!

4. Dekorácie vďaka tehle viac vyniknú

Pocit tepla domova docielite aj jednoduchým riešením! Dožičte tehlovej stene zelené dekorácie, obrazy, spomienkové fotografie, suveníry, sviečky… Najviac jej svedčia prírodné motívy, napokon, príroda má rada prírodu. Viete, ako efektne bude pôsobiť vaša DIY výzdoba práve na tehlovej stene? Unikátne! Kreujte, kombinujte, precíťte tú pohodu a jedinečný feeling, ktorý plynie z dekorov umiestnených na tehle.

5. Dominancia tehly alebo nie? Kombinujte!

Zvoľte do vašej domácnosti kombináciu tehly a škárovacej hmoty „tón v tóne“ alebo stavte na kontrast. Môžete si domov vybrať tehličky v jednom farebnom akcente, rovnako tak k sebe môžete nakombinovať pasujúce typy tehál rôzneho druhu, prípadne staviť na absolútny kontrast. Čierna verzus pomarančová? Pokojne! Je len na vás, koľko tehly si u vás doma nájde svoje uplatnenie. Môžete ňou vyzdobiť jednu stenu, viaceré alebo pokojne oživiť nielen interiér, ale aj exteriér domu!

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás! Spoločne nájdeme to pravé riešenie presne pre váš domov. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti a prvotriednu kvalitu našich produktov!