Pre všetkých fanúšikov jedinečnej kávovej arómy a jemnej delikátnej chuti uvádza v tomto roku Starbucks novinku, svetlo praženú kávu Blonde Roast. Svetlejšie praženie kávových zŕn zachováva v nápoji ľahkosť a jemnosť bez toho, aby prišla o plnosť chuti alebo obsah kofeínu.

Starbucks Blonde Espresso Rost je výsledkom jemného praženia, ktoré zachováva v káve jemnosť chuti s jemným sladkým podtónom a dopĺňa stálu ponuku Starbucks Signature Espresso Roast, ktorá bola pôvodne predstavená pred viac ako 40 rokmi. Fanúšikovia kávy tak dostávajú možnosť di svoj obľúbený nápoj personalizovať a vybrať si z dostupných stupňov praženia, známy Espresso Roast alebo nový Blonde Roast, podľa svojich chuťových preferencií.

Novinka Starbucks Blonde Espresso Roast bola  vytvorená tímom majstrovských mixérov a pražiarov a spája v sebe kávové bôby z latinskej Ameriky a východnej Afriky, ktoré sú pražené tak, aby dokázali zvýrazniť jemnú sladkosť kávy. Výsledkom je espresso, ktoré vyniká jemnosťou so sladkými citrusovými tónmi a delikátnym telom. Zákazníci si tak budú môcť vychutnať všetky obľúbené nápoje, medzi ktoré patria klasické Espresso, Cappuccino, Americano, Flat White či Maple Latte a Caramel Machiato, aj v jemnejšom variante za rovnakú cenu, ako pri tmavo praženej káve.

Okrem nového Starbucks Blonde Espresso Roast nájdete vo všetkých kaviarňach aj novú ponuku dezertov, ktorá skvelo dopĺňa jemnú kávovú chuť nápojov. Vychutnať si tak môžete New York Cheesecake, lahodný Chocolate Cake alebo skvelý Carrot Cake. V ponuke sú aj čerstvé sendviče pre všetkých, ktorí hľadajú rýchly snack počas hektického dňa.

Začiatok roka v Starbuck nemôžete zmeškať a nezabudnite, ak si necháte svoj nápoj pripraviť do vlastného hrnčeka alebo tumblera ušetríte navyše 0,30 €.

O Starbucks

História Starbucks Coffee Company sa začala písať roku 1971 v Seattli. V súčasnosti je spoločnosť – so svojimi kaviarňami na celom svete – lídrom v oblasti získavania, predaja a praženia kávy. Svojim zákazníkom ponúka s každou šálkou jedinečnú atmosféru a zážitok, ktoré vychádzajú z našich hodnôt a záväzkov. Ak chcete zažiť atmosféru Starbucks, navštívte naše kaviarne, webové stránky www.starbucks.com a www.starbuckscoffee.cz a sociálnu sieť Facebook. Ďalšie informácie nájdete tiež na www.starbucks.com/newsroom.

 

O AmRest

AmRest Holdings je vedúci verejne obchodovaný prevádzkovateľ reštaurácií v Európe.  Spoločnosť prevádzkuje reštauračné zariadenia pod týmito značkami: KFC, Pizza Hut, Starbucks, Burger King a rovnako vlastní La Tagliatella, Bacoa, Blue Frog, KABB a Sushi Shop koncepty. V súčasností tvorí portfolio Amrest 2,000 reštaurácií v segmente Quick Service Restaurants a Casual Dining Restaurants v 26 krajinách: Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko, Rusko, Španielsko, Portugalsko, Francúzsko, Nemecko, Arménsko, Azerbajdžan, Čína, Belgicko, Irán, Taliansko, Luxembursko, Saudská Arábia, Švajčiarsko, Spojené arabské emiráty, Veľká Británia. Ďalšie informácie nájdete na www.amrest.eu.