Módne trendy sa neustále menia a nájsť si tú správnu kombináciu vrchného a spodného dielu je pre mnohé ženy problém. Jednoduchá vždy nie je ani kombinácia šperkov s dámskym oblečením.

Šperky sú módne doplnky, bez ktorých si nevieme predstaviť vyjsť do spoločnosti. Aké šperky však budete môcť jednoducho skombinovať s dámskym oblečením?

Zlaté náramky

Vkusné zlaté náramky, ktoré sú zároveň aj decentné, sú nositeľné takmer ku všetkému. Ak preferujete blúzky s trojštvrťovými rukávmi či tenučké obtiahnuté roláky, práve takéto zlaté náramky k nim môžete skvelo zladiť. Sú jemné, majú kvalitné zapínanie a kvalitné prepracovanie z nich robí módny doplnok na dlhé roky. Vybrať si môžete zo zlatých náramkov, ktoré sú vyrobené z bieleho či žltého zlata. Záleží len na tom, aké zlato preferujete a aké máte vo svojej šperkovnici. Vkusné zlaté náramky sa hodia ku všetkým elegantným kúskom a nemusíte sa báť zladiť ich k zlatým visiacim náušniciam. Práve táto kombinácia dvoch zlatých šperkov určite zaujme.

Diamantové prstene

Okrem obrúčok a zásnubných prsteňov vydaté ženy nosia aj iné prstene. Nezávisle od toho, či ste vydatá, alebo nie, ak chcete šperk, ktorý budete môcť ľahko kombinovať s dámskym oblečením, odporúčame vám kúpiť si krásne zdobené diamantové prstene. Diamantové prstene v originálnom a jedinečnom dizajne ľahko skombinujete so všetkým elegantným odevom, no dajú sa nosiť aj k menej formálnemu oblečeniu. Diamantové prstene krásne vyniknú v letnom, aj v zimnom období. Môžete ich kombinovať s pletenými svetrami, s rolákovými, šatami, ale môžu sa kombinovať aj s džínsami.

Nadčasové klenoty

Diamantové prstene a zlaté náramky patria medzi nadčasové šperky, ktoré vynosíte aj ďalšie roky bez toho, aby vyšli z módy. Dopĺňajte do svojej šperkovnice klenoty, ktoré sa budú dať ľahko kombinovať. Nevynechajte pri tom predovšetkým zlaté náramky a diamantové prstene. Autor: Sofia Zhuravetc, Foto: Shutterstock.com