Spoločnosť SIKO rozširuje svoj sortiment na slovenskom trhu. Okrem kúpeľňového vybavenia prichádza aj s kuchyňami značky Naturel EASY a súčasne prináša revolučný kuchynský plánovač.

Plánovač umožní zákazníkom v pohodlí domova navrhnúť kuchyňu presne podľa dispozícií priestoru, v desiatkach variantov, v priebehu pár minút, a to všetko zadarmo. Výhodou nových kuchýň je nielen precíznosť a kvalita, ale aj samotná montáž. Všetky skrinky sú dodávané už zmontované. Popri plánovaných kuchyniach EASY zákazníci v ponuke nájdu aj skladové kuchyne radu EASY24 ihneď k odberu.

Spolu s novinkou v ponuke bol spustený aj nový web, zameraný na kuchyne www.siko.sk/kuchyne  so širokou ponukou plánovaných a sektorových kuchýň, radom praktických rád, inšpirácií pre novú kuchyňu, tiež s kuchynským plánovačom na stiahnutie zadarmo. Pre zákazníkov je pripravený aj nový samostatný katalóg KUCHYNE. Zákazníci v celej predajnej sieti SIKO tak nájdu kúpeľne aj kuchyne „pod jednou strechou,“ vrátane sprievodných služieb a kompletného zaistenia kúpeľne i kuchyne „na kľúč“.