Spoločnosť SIKO na slovenskom trhu významne rozširuje svoj sortiment. Vedľa kúpeľňového vybavenia na trh novo prichádza aj s nemeckými kuchyňami značky Naturel EASY. Všetko vrátane ponuky kompletného kuchynského vybavenia a spotrebičov renomovaných značiek. S ponukou kuchýň súčasne zákazníkom prináša aj revolučný kuchynský plánovač.

Plánovač umožní zákazníkom v pohodlí domova navrhnúť kuchyňu presne podľa dispozícií priestoru, v desiatkach variantov v priebehu pár minút, a to všetko zadarmo.

Výhodou nových kuchýň je nielen precíznosť a kvalita, ale aj samotná montáž. Všetky skrinky sú dodávané už zmontované.

Popri plánovaných kuchyniach EASY zákazníci v ponuke nájdu aj skladové kuchyne radu EASY24 ihneď k odberu.

Spolu s novinkou v ponuke bol spustený aj celkom nový web, zameraný na kuchyne www.siko.sk/kuchyne  so širokou ponukou plánovaných aj sektorových kuchýň, radom praktických rád, inšpirácií pre novú kuchyňu i s kuchynským plánovačom na stiahnutie zadarmo. Pre zákazníkov je pripravený aj nový samostatný katalóg KUCHYNE.

Od 1. 7. 2016  tak zákazníci v celej predajnej sieti SIKO nájdu novo kúpeľne aj kuchyne „pod jednou strechou,“ vrátane sprievodných služieb a kompletného zaistenia kúpeľne aj kuchyne „na kľúč“.