Rýdza krása prírodného dreva a matný povrch, na ktorom nevidno odtlačky prstov. To sú hlavné poznávacie znaky masívnych nábytkových dvierok T.wood, ktoré do kuchyne vnesú závan lesného podrastu.

Milovníkov prírodných materiálov očarí jedinečná kresba pravého smrekového dreva, ktorá vďaka matnému laku vynikne naplno. „Nábytkové dvierka T.wood v prevedení zo smrekového dreva vyrábame z masívnej biodosky, ktorej povrch je vybrúsený do ozdobných faziet. Pri tomto procese sa kefovaním odstráni mäkká jarná vrstva, čím dochádza k zvýrazneniu prirodzene plastickej štruktúry dreva,“ uvádza Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, tradičného výrobcu nábytkových dvierok a panelov.

Osobitosť materiálu

Na výrobu dvierok sa používa trojvrstvová smreková škárovka, ktorej jednotlivé vrstvy sú orientované kolmo na seba, čím sa zamedzí prirodzenému pnutiu a krúteniu materiálu. Sofistikované spracovanie dvierok T.wood oceníte aj pri upratovaní. Vďaka ochrannej vrstve laku G5 na povrchu nezostávajú viditeľné odtlačky prstov. Osobitosť tohto prírodného materiálu si preto môžete užívať naplno nielen na pohľad, ale aj na dotyk. www.trachea-dvierka.sk