BOHO štýl sa dnes úspešne aplikuje nielen v móde, ale aj v bývaní. Poskytuje pohodlie, spontánnosť a slobodu. Štýl je originálny a unikátny, plný prírodných materiálov a krásnych umeleckých predmetov.

Bohémsky štýl vyžaruje energiu a optimizmus, nechýba mu kreativita a nevšednosť. Je svieži a príťažlivý. BOHO štýl vnáša do obydlí pokoj, nenútenosť, bezstarostnosť a je zaručene neprehliadnuteľný.

Boho Westwing Collection

Moderná, trochu eklektická, kombinuje vplyvy rôznych štýlov – taká je nová Westwing Collection Earthy Boho. Jedná sa o doteraz nepoznaný prístup k BOHO štýlu, inšpirovaný štýlom moderného svetobežníka. Spája v sebe retro vplyvy s umelecko-remeselnými prvkami.

Farebná paleta kolekcie je plná prírodných farieb, zmiešaných s odtieňmi čiernej. Je zameraná na materiály, ktoré sú príjemné na dotyk – textúrované tkaniny, kov, ratan či juta. Etnické vzory, zemité farby a prírodné materiály spolu vytvárajú neobyčajne sa doplňujúci celok.

V kolekcii boli starostlivo vybrané farby a prírodné materiály, vďaka ktorým boli vytvorené aranžmány s upokojujúcou atmosférou. Kolekcia odráža sviežu a modernú éru BOHO, kde menej znamená viac. Výrobky Westwing Collection Earthy Boho sú dostupné na WestwingNow.sk  FOTO: WESTWING