Perleť na nábytku evokuje svojim vzhľadom jemnosť prachového piesku, ktorý si však zachováva na dotyk príjemný pocit a jednoducho sa udržiava.

Perleťové zrnenie na nábytku hlási novinka medzi nábytkovými fóliami – fólia ULTRA v jednom zo svojich troch nových dekorov Perletí ULTRA.

Neobyčajný šarm

„Okrem atypického perleťového jemne zrnitého vzhľadu s extrémnym matom prináša fólia ULTRA rýdzo praktické schopnosti, ktoré oceníte nielen na kuchynskej zostave, ale aj na akomkoľvek nábytku. Oproti iným nábytkovým fóliám má podstatne vyššiu schopnosť odolávať mechanickému poškodeniu a na jej povrchu nezostávajú odtlačky prstov, čo je ďalšou výhodou matných povrchov ULTRA,“ potvrdzuje Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, tradičného výrobcu nábytkových dvierok a panelov, ktorá túto novinku predstavuje. Fóliované dvierka T.classic vo variante ULTRA ponúkajú tri nové dekory – autentický Betón grafit ULTRA, striebristú Perleť ULTRA, ktorá pri každom odraze svetla dodáva nábytku odraz perlete a sýto Čiernu ULTRA, pre vyznávačov triezveho dizajnu. Všetky spája hlboký mat, ktorý dodá nábytku neobyčajný šarm. www.trachea-dvierka.sk