Napriek tomu, že dostať sa k hypotéke je v súčasnosti omnoho ťažšie než predtým, záujem o sťahovanie do nového neklesol. Najväčší záujem je nepochybne o holobyty, resp. o kompletne prerobené nehnuteľnosti, kde nebude nutné nič meniť, len prísť a nasťahovať sa.

Návrh interiéru na mieru

Nie každý má ale cit pre zariaďovanie. Zároveň ale chceme, aby naša domácnosť bola zariadená moderne, štýlovo a zároveň pohodlne. Umenie kombinovať nábytok s dekoráciami ide málokomu a práve preto sa záujemcovia o nové bývanie spájajú s interiérovým štúdiom, ktoré im vytvorí návrh interiéru na mieru. Originálny dizajn presne na mieru konkrétnej nehnuteľnosti dokáže ulahodiť aj tomu najnáročnejšiemu klientovi.

Návrh interiéru vám dokáže spraviť ktorékoľvek interiérové štúdio v Bratislave, v Trenčíne či v iných slovenských mestách. Ak chcete interiér, ktorý nikde inde nenájdete, návrh interiéru na mieru od skúsených dizajnérov je jediná možnosť. Odporúčame vám ale nájsť si skúsené interiérové štúdio, ktoré vám okrem návrhu nábytok aj podľa návrhu vyrobí.

Moderný interiérový dizajn

Pre skúsené interiérové štúdiá pracujú skúsení bytoví architekti, ktorí presne vedia, či je trendy a čo sa do konkrétneho interiéru hodí. Moderný interiérový dizajn a originálny nábytok, ktorý nikde inde nenájdete, je pre mnohých majiteľov nových nehnuteľností splnený sen. Bývať v novom, moderne zariadenom s nábytkom, ktorý je nielenže navrhnutý na mieru, ale aj vyrobený na mieru, sa bude páčiť každému klientovi.

Kuchynské a interiérové štúdio

Jedným zo skúsených interiérových štúdií je aj kuchynské a interiérové štúdio PRUNUS. Vytvárajú návrhy a vizualizácie kuchýň a interiérov, ponúkajú výrobu nábytku na mieru a sú špecialistami na dizajnový návrh kuchyne a obývačky spolu. Navyše vám ponúkajú záruku na nábytok až na päť rokov. Zdroj obrázka: Shutterstock.com, Autor: Naphat Jorjee