V kuchyni sa varí, pečie, stoluje a pri rozhovoroch sa často stretáva celá rodina. Pomocou rôznych vychytávok priestor môže splniť všetky vaše očakávania.

Samozrejme, základom je kuchynská linka. Nielen jej usporiadanie – v poradí od zásobovacej časti pri dverách, cez čistenie a umývanie, varenie až po stolovanie, ale aj ľahká údržba a netradiční pomocníci vám uľahčia každodenný chod „srdca“ domácnosti.

Dobre zorganizované

V kuchyni potrebujete mať čo najviac vecí na očiach. Na nezaplatenie sú rôzne závesné systémy, na ktoré si môžete uložiť sitká, šálky, pnvice a iné kuchynské náradie

Schovať a rozložiť

Ak máte menšiu kuchyňu, určite oceníte stolík. Nielenže ukryje všetky štyri stoličky, ale dá sa zmeniť aj jeho tvar. Pomocou pántov, na ktorých je v strede uchytený, môžete vytvoriť síce o polovicu užší, ale dvakrát tak dlhý stôl.

Na kolieskach

Šikovného pomocníka si môžete z drevených prepraviek vyrobiť aj sami. Kým vozík nepotrebujete, môže byť niekde v kúte, akonáhle začnete pripravovať jedlo, celú pojazdnú zásobareň si môžete presunúť ku sebe.