Správne zvolené detaily dokážu zjednotiť priestor a dodať mu šmrnc. Kľučky a kovania donedávna plnili prevažne úlohu funkčnosti, avšak teraz sa stali jedným z najdôležitejších elementov, ktoré dotvárajú dizajnový celok. A my vieme, kde hľadať tie najkvalitnejšie.

V architektúre majú svoje nenahraditeľné miesto. Navyše – kľučky, kovania či ďalšie doplnky urobia s priestorom naozaj veľa. Ak sú správne zvolené, dotvoria vám atmosféru, zaistia pocit komfortu, a stanú sa jedinečným a dôležitým elementom. Existuje však mnoho produktov, povrchových úprav, rozmerov, materiálov, technických parametrov. Často je náročné sa v tom zorientovať. Ako si teda vybrať tú najvhodnejšiu možnosť?

mpkovania

Široký, ľahko kombinovateľný sortiment
Nemusí sa z vás stať expert v danej oblasti – odpoveďou je MP KOVANIA. Tento dlhodobý líder v segmente kovaní prináša ľahko kombinovateľný sortiment pre všetkých – či už plánujete zariadiť nové bývanie, alebo zútulniť a zrekonštruovať pôvodný priestor. Okrem najširšieho výberu kľučiek na dvere ponúka aj kovania na okná, madlá, poštové schránky, krbové náradie či doplnky do kúpeľne.

mpkovania

Nekonečný výber kľučiek – a to aj online
Spoločnosť sa pýši najväčšou predajňou kľučiek a kovaní na Slovensku, ktorú nájdete na Novej Rožňavskej ulici 1 v Bratislave. Ak sa vám však nechce merať cestu do nášho hlavného mesta (aj keď to stojí za to), produkty si môžete objednať online z pohodlia domova. V internetovom obchode mp-kovania.sk nájdete nekonečný výber inovatívnych, dizajnových produktov z celého sveta, ktoré sú dostupné skladom alebo na objednávku. Pri skladovej dostupnosti dokonca môžete mať objednávku doma už na nasledujúci deň. V prípade, že si nebudete istí výberom alebo budete mať otázky (čo sa pri tomto druhu sortimentu stáva často), nezúfajte. Zákaznícka podpora s vyškoleným tímom MP odborníkov je vždy pripravená ochotne pomôcť a poradiť.

Značka MP KOVANIA vznikla v roku 2002 a má vybudovanú stabilnú sieť zákazníkov, od architektov, cez výrobcov a predajcov, až po konečných spotrebiteľov. Jej cieľom je ponúkať funkčné, dizajnové, cenovo dostupné produkty s prvotriednym predajným servisom a príslušnou technickou podporou. Dotvorte si interiér s kvalitnými kovaniami a doplnkami na www.mp-kovania.sk.

TIP na záver
Využite exkluzívnu zľavu 20 % na nákup v e-shope MP KOVANIA, ktorá platí do 31. októbra 2021*. V nákupnom košíku stačí zadať kód LINIA20.
*neplatí na už zľavnený tovar. Zľavy nie je možné kombinovať.

mpkovania