Dovolenková sezóna je predo dvermi a práve teraz je ideálny čas na oživenie šatníka novými plavkami. Pokiaľ hľadáte model, ktorý vás poteší, vyberte si lichotivý strih a kvalitný materiál.

Letné plavky značiek Relleciga a Dorina sú veľmi žiadané. Silné zastúpenie si našla značka RELLECIGA najmä medzi mladými ženami, ktoré milujú módu a neboja sa nechať vyniknúť svoje krivky. V BEPON je možno vyberať až z piatich strihov vrchného dielu a zo štyroch strihov spodného dielu. Tiež v štyroch sviežich farbách, ktoré kraľujú tohtoročnej sezóne. Každá žena má pri výbere voľné ruky a jednotlivé diely môže kombinovať podľa svojho vkusu a potrebnej konfekčnej veľkosti.

Plavky Relleciga sú vyrobené najmodernejšiou technológiou fixácie farieb +1, ktorá zaručuje trvalo žiarivé farby. Materiál vysokej kvality je rýchlo schnúci, príjemný na dotyk aj pri dlhodobom nosení. Na podšívku je použitá hodvábna antibakteriálna tkanina z úpletu Milk Silk. Výrobok obsahuje 80 % polyamidu a 20 % elastanu. Každé plavky sú hygienicky zabalené vo vode odolnom praktickom zip zap vrecúšku, ktoré je možné využiť aj na uschovanie kozmetiky či iných doplnkov.

Značky Relleciga a Dorina, ktoré exkluzívne kúpite v kamenných predajniach BEPON alebo v e-shope bepon.sk, vynikajú neprehliadnuteľnou farebnosťou a obľúbenými florálnymi motívmi. V novej kolekcii nájdete plavky neutrálne, určené pre všetky ženy, ale aj odvážne, hravé a sexi strihy.