Aj keď vonku to ešte celkom jarne nevyzerá, mnohé dámy sa už jarných dní nevedia dočkať. Keď sa príroda začne prebúdzať zo zimného spánku a všetko navôkol odrazu začne rozkvitať.

Ak pomaly uvažujete nad tým, ako by ste si oživili dámsky šatník a hľadáte tipy na svieže jarné dámske outfity, radi vám nejaké tipy ponúkneme – tu sú.

Dlhé šaty a moderné workery

Jednoduché dlhé maxi šaty sú štýlovým oblečením, ktoré možno využiť aj na jar. Odporúčame vám vyberať jednofarebné dlhé šaty. A k nim si obujte moderné workery. Aj keď sa vám možno táto kombinácia príliš nepozdáva, výsledný efekt bude fantastický. Zaručene s ňou zažijete v spoločnosti úspech. V prípade, že bude chladnejšie počasie, môžete si na tieto šaty prehodiť jemný pletený svetrík či štýlovú krátku bomber bundu. Dlhé šaty pekne ukážu s véčkovým výstrihom, aj s volánmi a dlhé šaty s asymetrickou sukňou pôsobia zasa originálne.

Slim fit džínsy a dámske tenisky

Aj tento dámsky outfit si môžete obľúbiť. Odporúčame vám kombinovať slim fit džínsy s voľnými blúzkami, ideálne vzorovanými. K tomuto outfitu sa vám budú skvele hodiť moderné dámske tenisky. Sú maximálne pohodlné, využijete ich počas jari a môžete ich kombinovať okrem tohto outfitu aj k viacerým iným. Pokiaľ by vám bolo v blúzke chladno, odporúčame vám dať si na blúzku dlhú bavlnenú dámsku vestu, alebo teplákovú vestu s dávkou elegancie. Ak sa vám ale vesta príliš nehodí, odporúčame aj pletené kardigány.

Na jar dobre využijete teplákový kardigán, pletený kardigán skoro až po zem, ale aj krátke bomber bundy. Jar by mala hýriť farbami, preto sa nebojte siahnuť aj po výraznejších kúskoch vo farbách, ktoré by ste si napríklad počas zimy na seba nedali. Nebojte sa ani dlhých dámskych sukní, ktoré môžete skombinovať s tenkým pulóvrikom či s blúzkou. Autor: Victoria Chudinova, Foto: Shutterstock.com