Dizajnéri novej kolekcie nábytku a bytových doplnkov vo vidieckom štýle skombinovali všetko, čo ľudia milujú – drobné kvetinové vzory, volány, prvky inšpirované vintage a mosadzné akcenty. Zmes rustikálnej a modernej atmosféry vytvára pocit útulnosti.

Objavte Countryside by Westwing Collection – komentár Marty Suchodolskej, kreatívnej riaditeľky Westwing CEE: Východiskovým bodom pre vytvorenie kolekcie bola zmena životného štýlu – trávenie času doma, v súvislosti s pandémiou. Po niekoľkých mesiacoch sa táto „nevyhnutnosť“ zmenila na „radosť“, ktorá je výsledkom vytvorenia bezpečného a priateľského priestoru.

Kolekcia dozrieva vo vidieckom štýle. Aj keď nežijeme všetci na vidieku, radi začleňujeme niektoré jeho črty a emócie do našich životov. Štýl je domáci – láskavý, bezpečný a príjemný. V takomto prostredí sa všetko zvoľní. Vedie nás ku zastaveniu sa v nepokojnom životnom štýle. Nie je to o obnovení vzhľadu minulosti, ale skôr o zachytení estetiky a hodnoty – jej prenesení do súčasnej reality.

Countryside by Westwing Collection je kolekcia, ktorá obsahuje 365 produktov. Sprostredkuje duševný únik z mesta, dobíja batérie v pohodlí domova idylickým čarom života na predmestí. FOTO: WESTWING