Moderná alternatíva skla s ideálne rovnou plochou, elegantnou fazetou a praktickými vlastnosťami…ste pripravení mať čelo postele hodné tretieho tisícročia? Ako na to? Hoďte za hlavu novinkový materiál VETRIXX!

„VETRIXX je akrylát zmiešaný so skleneným prachom a jedným z dôvodov, prečo je ideálnou voľbou práve pre dekoratívne obklady stien, napríklad na posteli, je jeho dizajnový vzhľad. Nielen dokonale imituje matné aj lesklé sklo, ale najmä vyniká ideálne rovnou plochou a elegantnou skosenou hranou s fazetou,“ hovorí Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok a panelov. Pri použití na takto namáhanom mieste navyše oceníte aj jeho praktické vlastnosti. „VETRIXX je stálofarebný, takže ani po čase nevybledne, je odolný voči škrabancom, ľahko sa čistí a navyše sa nemusíte obávať mať ho priamo za hlavou, je totiž zdravotne nezávadný,“ hovorí Martin Dusík z Trachey.

Keď čelo ladí s čelom
Nestačí vám dizajnové čelo postele, ale chcete viac? „Výhodou VETRIXXu je, že sa hodí nielen ako čelo postele, ale aj pre čelné nábytkové plochy, a tak je už len na vás, či budete chcieť zladiť čelo postele s ďalším nábytkom v spálni.“ V takom prípade je možné ho ešte doplniť novou modernou kovovou úchytkou s konštrukčným materiálom v podobe zinku. Voliť môžete medzi dvoma veľkosťami a troma variantami povrchovej úpravy: brúsený nikl, čierny a biely mat.

Nielen do spálne
Vlatnosti VETRIXXu oceníte aj v ďalších miestnostiach, ako je kúpeľňa či kuchyňa, ktorých náročným podmienkam hravo odolá. „VETRIXX má hrany olepené pomocou technológie PUR, takže vzniknutá špára je tenká, v podstate takmer neviditeľná, vďaka čomu sa nezanáša nečistotami a bráni prieniku vlhkosti do vnútra dosky,“ hovorí Martin Dusík zo spoločnosti Trachea a dopĺňa: „PUR lepidlo dodáva lepenému spoju vysokú tepelnú odolnosť. VETRIXX je tak vhodný aj do namáhaných priestorov, ako sú napríklad kúpeľne či kuchyne. Navyše je hygienický vhodný pre kontakt s potravinami.“

Viac na www.trachea-dvierka.sk