Chladné zimné dni postupne striedajú príjemné jarné teploty, ktoré nás lákajú tráviť viac času vonku. Pri jarných potulkách padnú vhod nové štýlové ponožky, podkolienky, pančuchy a nohavice každej žene – nežnej dáme aj rebelke.

Asi netreba pripomínať, že farbou roka 2023 je podľa spoločnosti Pantone farba Viva Magenta. Jej odtiene pochádzajú z červeného spektra a sú skvelo doplnené o ružovo-fialové tóny. Táto farba je intenzívna, odvážna, optimistická a ženská, preto by mala mať miesto v každom šatníku. Lichotivý odtieň podčiarkuje silnú stránku každej osobnosti. A týmto trendom sa pri výbere kolekcie riadil aj BEPON, preto má magenta svoje zastúpenie aj v novom jarnom sortimente. Nový ponožkový sortiment je v súhre s neutrálnymi tónmi sivej, modrej a pastelovej farby, ktoré sú dominantné v novej kolekcii bavlnených ponožiek.

Nezabudli sme ani na hravé, romantické, kreatívne a ambiciózne duše, ktorým ulahodia dizajnové kúsky do otvorených sandálok a lodičiek. Bestsellerom tohtoročnej jari budú tenké ponožky s kvetovaným dizajnom, ktoré sa do jarného obdobia doslova žiadajú. V ponuke však nebudú chýbať ani trendové bodky, hviezdy či srdcia. Farebná škála je tiež bohatá – od klasickej telovej, cez výraznú bielu, výnimočnú modrú, až po univerzálnu čiernu.

Kvety sú symbolom úspechu, obdivu a tradícií. Preto tento najpredávanejší vzor nesmie chýbať ani vo výbere jarnej kolekcie pančuchových nohavíc. Sieťovina sa každým rokom teší čoraz väčšej obľube, aj preto je tento dizajn pevnou súčasťou sortimentu BEPON. Milujete šport? Máme pre vás dobré správy, od marca bude v každej predajni dostupná kolekcia „Iridescent“, zložená z kvalitných legín, športového topu a vysokých bavlnených ponožiek v unikátnom, čierno-zeleno-žltom prevedení. Vďaka tejto farebnej kombinácii sa bude cítiť každá žena sviežo, sebavedomo a komfortne.

Nohavice budú hrať v jarnej sezóne BEPONu obrovský prím. Romantické krémové s unikátnou madeirovou výšivkou, lichotivé cigaretové v obľúbenej béžovej a čiernej farbe, opticky zoštíhľujúce bledomodré námornícke so zvislými prúžkami aj originálne čierno-biele s geometrickým vzorom v 7/8 dĺžke. V kolekcii sa po prvýkrát objavia aj trendové „boyfriend“ džínsy pre ženy, ktoré sa chcú cítiť štýlovo a pohodlne zároveň. Rôzne strihy, žiadané farby, kombinovateľné prevedenia – skutočne bohatý výber pre každú ženu. www.bepon.sk