Elegancia a rafinovanosť, štýl a ženskosť, zmysel pre detail – to sú vlastnosti, ktoré vládnu novej FASHION kolekcii pančuchových nohavíc z BEPONu.

Sofistikovaný francúzsky šmrnc sa spojil s talianskym štýlom a s kvalitou, aby spolu vytvorili vzácne pančuchové nohavice. Zvučné značky ako Philippe Matignon a Sisi sú umiestnené na vrchole rebríčka sofistikovanej elegancie. Vo svojich kolekciách predstavujú zmyselnosť a zvodnosť v dokonalej kombinácii so ženskosťou a eleganciou.

Elegantné farby a vzory

Značky Philippe Matignon a Sisi sa starajú o ženu vo všetkých detailoch, vďaka čomu je jedinečná a zvodná kedykoľvek, aj pri zvláštnych príležitostiach. Už desaťročia sú hrdinkami ženského sveta, čo potvrdzuje aj nová FASHION kolekcia pančuchových nohavíc. Oblečte svoje nohy do rafinovaných a sofistikovaných pančuchových nohavíc – vyberte si perforované pančuchy, pančuchy s kvetinovými alebo geometrickými motívmi, s líniou alebo so vzácnymi materiálmi. Doprajte si vychytávky v nádherných odtieňoch – od bordovej a hnedej, cez zlatú, až po tlmenú šedú a čiernu.

Rafinovaná ženskosť

BEPON verí v kvalitu a eleganciu, verí vo vášeň ženy cítiť sa úžasne. Starostlivosť o detail, rafinovaný vzhľad a ženskosť sú v DNA tejto spoločnosti. Nová kolekcia pančuchových nohavíc pre sezónu jeseň – zima 2022 je určená pre ženy, ktoré sú rozvážne, no s jasnými predstavami o štýle. Odhodlané a isté, vždy cool a trendy. Zároveň sú určené pre ženy, ktoré sú neodolateľne originálne, progresívne a vždy prinášajú nové nápady. Pančuchové nohavice na nadchádzajúcu sezónu nie sú len doplnkami, ale nevyhnutnosťou pre všetky ženy, ktoré dbajú na módne trendy a milujú jemné detaily. Novú kolekciu nájdete v každej predajni BEPON a na www.bepon.sk