Klasika niektorých trendov sa z našich domovov len tak ľahko nevytratí, pretože vďaka svojím vlastnostiam a výhodám si našla nejedného zástancu. Nech je to v akejkoľvek oblasti dizajnu, drevo je prvok, ktorý ani rokmi nezovšednie.

Osvedčená kvalita má svoje zázemie

Predaj tatranského profilu patrí k osvedčenej kvalite, ktorá si v našich srdciach našla svoje stabilné miesto. Tieto cenovo prijateľné drevené obklady sú súčasťou nejedného interiéru a na našom trhu sa nachádzajú množstvo rokov.

Prvotriedny materiál z našich hôr

Výhodný materiál sa používa na povrchovú úpravu stien v interiéri a exteriéri. Základom je, že sa vyrába z prvotriedneho smrekového dreva, ktoré musí prejsť procesom dôkladného sušenia a brúsenia. Po celom procese spracovania sa výsledný obklad dotvára na základe požiadaviek a dopytu zákazníkov. K dispozícií sú základné a špecifické rozmery, ktoré sa hodia do každého priestoru.

Kvalitný drevený obklad je slovenskej značky a na jeho výrobu sa používa drevo priamo z podtatranských hôr. Ideálna je aj základná cena už od 3 €/ m². Obklad stropu, fasády, steny alebo iného povrchu je naozaj jednoduchý a najlepším dôvodom pre kúpu tatranského profilu.

Variabilita slovenského výrobku

Tatranský profil je jednoducho skvelý obklad, ktorý sa ľahko kombinuje s prírodnými materiálmi a ostatnými doplnkami. Je to unikátny spôsob, ako dopriať vášmu bývaniu nový nádych. Jeho údržba je minimálna a cena dostupná pre bežných užívateľov, vďaka čomu je už niekoľko rokov stredobodom pozornosti.