Cítite tú vôňu? A 1,4 milimetra hrubý farebný materiál? No tentokrát nie je reč o lahodnej káve, ale o akrylátovom nábytku v lesklých cappuccinových odtieňoch, ktorý znesie aj veľké zaťaženie kúpeľňového prostredia.

V spojení s možnosťou opraviteľnosti drobných oderov lesklého povrchu, vzniká pre kúpeľňovú zostavu absolútne žiadúca kombinácia. „Na čelnú stranu akrylátových dvierok T.acrylic je nalisovaná 1,4 milimetra hrubá vrstva akrylátu, ktorá je farebne totožná so zadnou stranou dvierok a aj s hranami. „Táto hrubá vrstva zaručuje hlbokú farebnosť povrchu, vďaka čomu je sýtosť cappuccinovej farby zaručená“ – uvádza Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, tradičného výrobcu nábytkových dvierok.

Útulná atmosféra

Povrch dvierok T.acrylic UV je stabilný a stálofarebný, preto kávový odtieň nikdy nevybledne. „Praktickosť nábytku v kúpeľni podčiarkuje samotný materiál – PUR lepidlo, ktoré zaisťuje odolnosť voči pôsobeniu vlhka a tepla až 100°C a tiež opraviteľnosť drobných poškodení na lesklom povrchu,” popisuje Martin Dusík z Trachey a pokračuje: „Dvierka v cappuccinovom farebnom prevedení zachovajú v kúpeľni svetlosť a vzdušnosť, ale na rozdiel od často využívanej bielej varianty jej dodajú jemnosť a útulnosť.” Vychutnajte si plnými dúškami kúpeľňové cappuccino aj u vás doma. www.trachea-dvierka.sk