Nábytok je síce základ interiéru, no vkusné dekorácie dokážu ovplyvniť aranžmán celej miestnosti. A navyše, možno ich meniť podľa ročného obdobia alebo nálady, podľa individuálnych potrieb a predstáv.

Výrazné doplnky, ktoré interiéru dodajú atmosféru a charakter, nájdete v novej kolekcii bytových dekorácií Deco by Westwing Collection. Kolekciu navrhol kreatívny tím z Mníchova, pričom zdokonalil materiály, tvary a farby doplnkov tak, aby domácnosť mohla získať osobný nádych. Čo z toho nakoniec vzniklo? 24 krásnych dekorácií, vďaka ktorým sa budete cítiť ako doma v každom interiéri. Všetky prvky kolekcie sú navrhnuté tak, aby nielen upútali pozornosť, ale aj dokonale ladili s princípom Mix & Match.

Westwing Collection je známa nábytkom, preto otvorila novú kapitolu značky – dekorácie. Kým nábytok je chrbtovou kosťou domova, dekorácia je neustále sa meniacou, individuálnou čerešničkou na torte. „Naša prvá kolekcia dekorácií pozostáva z rôznych predmetov, ktoré robia priestor zaujímavejším. Použili sme nádherné materiály – mramor a kamenina, so všetkými druhmi tvarov a textúr. Od misiek, cez vázy, až po sochy. Sme nadšení, že môžeme priniesť elegantnú kolekciu nových predmetov.“ – hovorí Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection. FOTO: WESTWING