Každá žena sníva o mužovi, s ktorým strávi celý život v šťastí, láske a v harmónii. Mnohé ženy nemajú šťastie na partnerov a kým si nájdu toho pravého, musia si prejsť viacerými nevydarenými vzťahmi. Sú ale aj také ženy, ktoré majú to šťastie a nájdu si toho pravého hneď na prvý krát. Zásnuby ako z rozprávky môžeme vidieť nielen vo filmoch.

Výber snubného prsteňa

Čo by to boli za zásnuby bez snubného prsteňa? Mnohí muži majú vrásky len z predstavy, že by mali vyberať snubný prsteň pre svoju milovanú. Výber snubného prsteňa nie je náročný. Stačí vedieť, aké šperky, prstene partnerka nosí. Ak muž chce prekvapiť svoju milovanú nádherným štýlovým snubným prsteňom, mal by mať predstavu, aký typ šperkov jeho partnerka preferuje.

V klenotníctvach mužom ale dokážu pomôcť aj predajcovia šperkov. Stačí doniesť prstene, alebo nejaký šperk do klenotníctva a oni vám pomôžu vybrať štýlový snubný prsteň.

Pri výbere je veľmi dôležité vybrať snubný prsteň v správnej veľkosti. Úpravy prsteňa o jednu veľkosť sú možné, ale predsa len je dobré vedieť, akú veľkosť prsteňa partnerka nosí. Ak chcete naplánovať zásnuby ako z rozprávky, musíte vybrať prsteň, ktorý bude veľkostne vyhovovať. Luxusná krabička, do ktorej vložíte zásnubný prsteň, je samozrejmosťou.

Najlepšia príležitosť

Zásnuby ako rozprávky by mali byť počas najneočakávanejšej chvíli. Mali by byť prekvapením a partnerka by ho nemala čakať. Ak už máte prsteň kúpený a odložený na bezpečnom mieste, aby ho partnerka nenašla, vyberte vhodnú príležitosť na zásnuby. Najlepšia príležitosť robí zo zásnub nezabudnuteľný okamih. Vyhnite sa Vianociam, Valentínu, narodeninám vašej partnerky. Sú to otrepané príležitosti, ktoré využíva každý muž na zásnuby. Zásnuby ako z rozprávky si vyžadujú originalitu, jedinečnosť. Autor: G-Stock Studio, Foto: Shutterstock.com