Vychutnaj si leto s kvalitným pitným režimom Waterdrop v unikátnej sklenenej fľaši, navrhnutej rakúskou návrhárkou Lenou Hoschek. Waterdrop predstavuje limitovanú edíciu waterdrop od Lena Hoschek.


Lena Hoschek je celosvetovo známa rakúska návrhárka. Jej tvorba sa vyznačuje predovšetkým navrhovaním tradičných rakúskych krojov – tzv. dirndlov, ale venuje sa aj bežným módnym kolekciám. Jej tvorba je špecifická najmä požívaním motívu ovocia, kvetín a hravých vzorov. Lena s nadšením prijala spoluprácu s Waterdrop, vďaka ktorej vznikla jedinečná limitovaná letná edícia – sklenená fľaša waterdrop x Lena Hoschek. Lena sa pri návrhu inšpirovala rozkvitnutou letnou lúkou, ktorú zachytila prostredníctvom jemných kontúr a farebných kvetov ozdobujúcich sklenenú fľašu s bambusovým vrchnákom.


Limitovaná edícia waterdrop x Lena Hoschek je v ponuke v obmedzenom množstve. Je skvelým doplnkom k letnému outfitu, k plážovej taške alebo ako darček pre kamarátku. V ponuke je teraz v dvoch variantoch Lena Hoschek Set, kde ti Waterdrop okrem sklenenej fľaše pribalí aj Empowermet box v dizajnovom obale vyrobenom zo 100 % biologicky odbúrateľného materiálu PaperFoam. Na výber je aj Lena Hoschek Set PLUS, kde nájdeš v praktickom obale okrem fľaše od Leni Hoschek takmer všetky chute mikrodrinkov.


Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky. K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.