kosorinova

Mirka, kedy ste sa osamostatnili? Koľko ste mali rokov a z akého dôvodu?

Osamostatnila som sa po skončení vysokej školy. Bolo to v čase keď som začala podnikať a teda aj pracovať na plný úväzok, sama sa živiť :). Mala som vtedy myslím 25 rokov. Hoci som pracovala popri štúdiu už takmer od 14 rokov, ukončenie štúdia na vysokej škole mi prišiel ideálny čas postaviť sa len a len na vlastné nohy.

Čo vám najviac chýbalo keď ste odišli od rodičov?

Najviac mi chýbala mamina „kuchyňa“ 🙂 a občas mi chýba dodnes, ale preto ma stále z času načas zásobuje a niečo dobré nám príde navariť 🙂

Ktoré domáce práce robíte rada a ktoré radšej prenecháte niekomu inému?

Celkovo rada upratujem, napriek tomu že sa úprimne priznám že dnes mám na upratovanie nášho domu výpomoc. Nestíham však žehlenie. A za umývačku riadu som tiež celkom vďačná.

Keby som bola mucha, podľa čoho by som zistila že v tomto byte bývate práve Vy?

Podľa toho že robím všetko naraz. Periem upratujem, varím… keď sa do toho pustím tak lietam po dome ako strela. Farbami v dome my vystihuje určite aj biela kuchyňa,  Mám rada svetlo, priestor, veľké okná a čerstvé kvety vo váze.

Ak by ste si mohli vybrať, a nemboli by ste viazaná prácou, kde na Slovesku by ste chceli bývať?

Určite by som si vybrala Bratislavu. Žijem tu rada, mám rada možnosti ktoré Bratislava poskytuje. Rada však trávim čas aj v prírode a na horách. Možno by sa mi teda páčilo stráviť aj nejaký čas niekde v Tatrách 🙂

FOTO: Dana Zavadová