Ak vlastníte firmu a plánujete v blízkej dobe prijímať nových zamestnancov, pravdepodobne budete potrebovať väčšie kancelárske priestory. Viete však ako si zariadiť kancelárske priestory, aby sa v nich každý zamestnanec cítil príjemne a podával dobré výkony?

Kupujte ergonomické kancelárske stoličky

Sedavé zamestnanie spôsobuje nemalé komplikácie s chrbticou a so zrakom. Myslite na to, že obyčajné lacné kancelárske stoličky deformujú chrbticu nielen vašu, ale aj vašich zamestnancov. Oplatí sa vám investovať do ergonomických kancelárskych stoličiek, ktoré chránia oblasť krčnej chrbtice a krížovú oblasť.

 

Menšia kuchynka

Povinnosťou podnikateľa je zabezpečiť zamestnancom pitný režim. Nezabúdajte si vyberať kancelárske priestory, ktoré majú menšiu kuchynku, poprípade priestor, kde si kuchynku môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv. Pre zamestnancov to bude dôležité. Bez najmenších problémov si budú môcť v zimnom období uvariť teplý čaj, kvalitnú kávu a uschovať desiatu do chladničky.

 

Kvalitné osvetlenie priestoru

Najmä v zimnom období, kedy lúče slnka osvetlia kanceláriu len zriedkavo, musíte mať priestory kvalitne osvetlené. Odporúčame vám zameriavať sa najmä na LED osvetlenie kancelárskych priestorov. Je lacné, trváce a nepoškodzuje zrak. Viete si predstaviť, že sedíte na kancelárskom kresle pri počítači, chcete si niečo zapísať do zápisníka/ diára a nevidíte dobre?