Pandémia koronavírusu obmedzila náš spoločenský život. Možnosť sadnúť si do reštaurácie či ísť do kina a divadla sa v súčasnosti zdá byť vzdialená aj napriek tomu, že ešte pred pár mesiacmi sme tieto aktivity brali ako samozrejmosť.

V súčasnej dobe postihnutej pandémiou je aj objednávanie k lekárovi komplikované. Prirodzene, chceme sa chrániť, aby sme neohrozili svoje zdravie a zdravie svojich príbuzných. Ak sa chcete vyhnúť chodeniu k lekárovi kvôli objednávaniu, resp. častému volaniu do ambulancie, odporúčame vám využiť pohodlný spôsob objednávania sa k lekárovi.

Portál, ktorý umožní objednať sa k lekárovi

Odteraz už nie je nutné vyvolávať do ambulancie k lekárovi či chodiť tam osobne, aby ste si objednali nový termín. Z pohodlia svojho domova môžete využiť objednávanie k lekárovi prostredníctvom portálu, ktorý vám to umožní. Na internetovom portáli budete mať možnosť nielen vyhľadať si lekára, ale sa aj objednať na konkrétny termín. Keď si vyberiete konkrétneho lekára a rezervujete si termín, automaticky tak o tom budete informovaný vy, aj váš lekár. Objednanie k lekárovi nebolo nikdy jednoduchšie, preto využite takúto možnosť, ktorá vám ušetrí čas a aj nervy.

Nemusíte riešiť žiadne ordinačné hodiny

Keď si vyberiete možnosť objednať sa k lekárovi práve cez internetový portál, nemusíte riešiť žiadne ordinačné hodiny. Môžete sa objednať aj mimo ordinačných hodín. Po potvrdení termínu vám automaticky príde odpoveď, že termín je rezervovaný práve vám. Pri objednávaní sa k lekárovi musíme odbiehať z práce či venovať nejaký čas počas pracovnej doby telefonovaniu a objednávaniu sa k lekárovi. V prípade objednávania online toto nemusíte riešiť. Hocikedy, aj večer, keď prídete z práce, môžete zapnúť počítač alebo notebook, nájsť si konkrétneho lekára a objednať sa na termín. Na takýchto portáloch nájdete urológiu v Bratislave či iné špecializované ambulancie v rôznych iných mestách, nielen v Bratislave. Autor: Billion Photos, Foto: Shutterstock.com