Obdobie záhradných úprav a rekonštrukcií práve začína. Vhodným nástrojom, s ktorým si záhradu alebo pozemok okolo domu obmeníte a dáte do poriadku, sú aj záhradné platne. Novinky v tomto segmente tento rok pripravila spoločnosť Leier.

Záhradné platne patria medzi prvky záhradnej architektúry, ktoré sa využívajú na úpravu terás, chodníkov, záhradných chodníčkov, okolia bazénov alebo záhradných odpočívadiel. Odborníci odporúčajú informovať sa u predajcov vopred a vyberať len kvalitné materiály. Len tak vám záhradné platne vydržia dlhé obdobie bez známok opotrebenia a iných zmien a budú pre vás dobrou investíciou. Vhodné je zvoliť záhradné platne, ktoré sú oteruvzdorné, majú nešmykľavý povrch, vyznačujú sa odolnosťou voči mrazu a farebnou stálosťou.

http://www.leier.sk/zahradne-platne

Spoločnosť Leier ponúka rôzne druhy záhradných platní, ktorých povrch tvoria prírodné materiály – od riečneho štrku až po mramorovú drvinu. Ich farebné odtiene sa vytvárali tisíce rokov, a preto sú dokonalým prírodným prvkov záhrady, do ktorej prirodzene zapadnú. Tento rok spoločnosť Leier rozšírila ponuku záhradným platní, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší spotrebiteľ.

Záhradné platne GAIA

 Záhradná architektúra je umenie, ktorým môžete vyjadriť svoju osobnosť, pohľad na svet a životný štýl. Upravte si záhradu tento rok novinkou, záhradnými platňami GAIA. Vysokokvalitné spracovanie a vkusný nadčasový dizajn predpovedá dlhú životnosť týchto platní. V ponuke sú s povrchovou úpravou a jemným leskom v elegantných krémových farbách. Formát záhradných platní je síce väčší, napriek tomu ľahko a jednoducho použiteľný. Pohodlne sa s nimi manipuluje a úpravu záhrady s nimi hravo zvládne každý.

Záhradné platne Facelift

 Ďalším tipom na vylepšenie a skrášlenie záhrady a okolitého pozemku sú nové platne Facelift. Ideálne sú na použitie na úpravu chodníkov a terás. Povrchová úprava platní v atraktívnych farbách ponúka estetický a vkusný dizajn. Výhodou je, že ich môžete ľubovoľne kombinovať aj s iným druhom záhradných platní, napríklad s typom Euroline alebo Classic line, čím si vytvoríte originálny a jedinečný vzhľad záhrady, presne podľa svojho vkusu a požiadaviek.

Záhradné platne Classic – line Fifty

Ak ste zástancom jednoduchosti a čistých línií, tie pravé pre vás sú nové záhradné platne Classic-line Fifty. Vďaka monochromatickým farbám sú ideálne na použitie najmä do moderne nadizajnovaných priestorov.

Viac informácií získate na www.leier.sk.