Súčasné poňatie moderných kúpeľní je postavené na pevných základoch neutrality, minimalizmu a jednoduchej elegancie. Unikátnym riešením pre vás, môže byť napríklad nadčasový betón.
Tento výnimočný prírodný materiál je na prvý pohľad veľmi príjemný a zaujímavý, a zároveň dodá vašej kúpeľni aj na odvahe.


Umývadlá FORMIGO sú vyrábané ručne z odľahčeného betónu a majú dôkladne ošetrený povrch špeciálnym vodeodolným náterom. Každý kus je tak originál. Ich jedinečnosť vyzdvihuje, okrem týchto odlišností, aj priznaná štruktúra betónu na vonkajšej strane umývadiel. A nechýba ani moderná zátka v rovnakom dizajne. Nič tak neruší ich dokonalú prirodzenosť.
Jednoduché tvary je možné kombinovať s ďalšímí materiálmi a doplnkami. Môžete s nimi vytvoriť perfektnú harmonickú kúpeľňu v prírodnom štýle, alebo napríklad len doladiť svoju módnu a elegantnú industriálnu kúpeľňu.
Umývadla FORMIGO pochádzajú z českej produkcie značky SAPHO. Zaujímavosťou je, že samotná výroba týchto umývadiel prebieha v areáli neratovickej Spolany. Aj na tak negatívne známom mieste, ako je známa chemická továreň v strednom Česku, tak môže vznikať niečo jedinečného a krásneho.