V kuchyni sa varí, pečie, stoluje a pri rozhovoroch sa často stretáva celá rodina. Pomocou rôznych vychytávok splní všetky vaše očakávania.

1: hl foto

Samozrejme, základom je kuchynská linka. Nielen jej usporiadanie – v poradí od zásobovacej časti pri dverách, cez čistenie a umývanie, varenie až po stolovanie, ale aj ľahká údržba a netradiční pomocníci vám uľahčia každodenný chod „srdca“ domácnosti

foto:2

Dobre zorganizované

V kuchyni potrebujete mať čo najviac vecí na očiach. Na nezaplatenie sú rôzne závesné systémy, na ktoré si môžete uložiť sitká, šálky, pnvice a iné kuchynské náradie

foto: 3

Schovať a rozložiť

Ak máte menšiu kuchyňu, určite oceníte tento stolík. Nielenže ukryje všetky štyri stoličky, ale dá sa zmeniť aj jeho tvar..Pomocou pántov, na ktorých je v strede uchytený, môžete vytvoriť síce o polovicu užší, ale dvakrát tak dlhý stôl.

Foto:4

Na kolieskach

Takéhoto šikovného pomocníka si môžete z drevených prepraviek vyrobiť aj sami. Kým vozík nepotrebujete, môže byť niekde v kúte, akonáhle začnete pripravovať jedlo, celú pojazdnú zásobareň si môžete presunúť ku sebe.

Butik
a Sada naparovačov na okraj hrnca,  HYPERLINK „http://www.naoko.cz/“naoko.cz, 2,5 €

b Separátor žĺta, giga-shop.com, 1,9 €

c Prispôsobivé priehradky na príbory, naoko.cz, 2,9 €

d Naberačka Lessie, chooze.sk, 12 €

e Formičky na minibábovky, Tchibo, 6,95 €

f Kávovar Cafissimo mini, Nay, 49,90 €

Pripravila: Viera Masárová, Foto: Ikea, Shutterstock, archív firiem,