Lesk, mat, čierna, biela… Ak sa pri zariaďovaní interiéru neviete rozhodnúť ohľadom výberu nábytkových povrchov, máme pre vás šikovný návod. Skombinujte evergreeny, ktoré nestarnú s modernými materiálmi.

„Je to jednoduché – tmavý drevodekor dub Ribbeck na fóliovaných dvierkach T.classic, s realisticky brázdenou hlbokou štruktúrou surového dreva, vnesie do interiéru eleganciu i nutnú dávku kúzla starých čias. Ak sa vám žiada protiváha, kompenzujte to kombináciou s akrylátovými dvierkami T.acrylic v bielom mate, ktoré aktuálne vedú rebríček súčasných interiérových hitov. Pokiaľ k tomu zvolíte aj akrylát v čiernej farbe, povýšený lesklým prevedením, razom v interiéri nadčasová nábytková zostava zažiari a ani po rokoch sa vám nezunuje“, uvádza Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok a panelov.

Nerušený dizajn

Martin Dusík ďalej dodáva: „Výhodou navyše je, že pri tejto kombinácii dizajn nebude rušený inak bežnými nešvármi pri fóliovaných dvierkach. Vďaka spôsobu nalisovanej fólie je vonkajšia hrana chránená proti nečistotám. Pri lesklom akryláte oceníte možnosť opráv. Mat vás nadchne odolnosťou voči nevzhľadným odtlačkom prstov.“ Nech ste priaznivcami moderného minimalizmu, alebo len túžite po farebne nekonfliktnom interiéri, v ktorom môžete ľubovoľne meniť doplnky, práve pre vás sú kombinácie, ktoré nestarnú, tými pravými.