Ak vás napadli šteklivé myšlienky na špeciálne pomôcky, alebo partnera v posteli, vyvedieme vás rýchlo z omylu. Aj keď tieto veci k spokojnému životu každej jednej ženy zrejme patria tiež, dnes by sme sa venovali oveľa praktickejšej veci, ktorá vám bude slúžiť dlhodobo, a pritom nebude na svoje sile a význame strácať.

Mala ho aj Mária Terézia

Z historického hľadiska boli tieto doplnky špeciálnou garderóbou každej úspešnej a bohatej panovníčky a významnejšej ženy. Ide o univerzálny odkladací priestor doplnený o zrkadlo. Ak sa tieto dve veci spoja v jeden originálny a moderný celok, vznikajú  krásne toaletné stolíky. A kde inde by ich mala mať žena, ak nie v spálni. Ideálne v blízkosti jej lôžka, aby sa pohodlne po prebudení mohla upraviť v dokonalú dámu.
Ak by sme sa opäť vrátili do histórie, ich súčasťou bola aj voda a špeciálne umývadlo v podobe dnešnej misy, čo smerovalo samozrejme k raňajšej hygiene.
Dnes je na to určená kúpeľňa, z ktorej si pohodlne každá jedna žena sadne za svoj toaletný stolík, aby si mohla urobiť dokonalý make-up.

Spojte funkciu s estetikou

Vlastnosti, ktoré sa skrývajú v jednom centrálnom prvku. Dokonalé prevedenie a spracovanie vás presvedčí o jeho nutnosti. Zmestí sa doň všetko potrebné, čo pre svoju krásu žena potrebuje. Okrem toho dokonale ladí s jej nežnou a jemnou povahou. Svetlé odtiene bielej  a ružovej vás presvedčia o tom, že ho vo svojej spálni potrebujete mať tiež.
Praktické zásuvky na líčidlá, šperky a kozmetiku. Poličky pre odkladanie parfumov alebo lakov na nechty? Samozrejmosť každého jedného toaletného stolíka.

Ženy na veľkosť nehľadia

Vybrať si môžete aj podľa veľkosti. Ak máte dostatok voľného priestoru, neobmedzujte sa na malinké zrkadlo, ktoré je jeho súčasťou tiež. Pokiaľ by vám zostávalo len pár centimetrov, vyberte si šikovný a menší stolík, ktorý vyplní prázdnu medzeru.
Nemali by ste ho dávať do tmavého kúta, pretože všetky ženy veľmi dobre vedia, že na líčenie je najideálnejšie prirodzené denné svetlo. Efektným osvetlením však určite nič nepokazíte.